/Files/images/d79394b24d0c8920fec071137c6183ee.jpg

Правила успішного учня: топ-9

  • Вчіться і розвивайтеся в тому, що вам подобається. У кожної людини є якісь прагнення, побажання. Отже, ми краще засвоюємо ті знання, які нас захоплюють. Нехай ваші друзі вчать іноземну мову. Якщо вас тягне до техніки або вам подобається шити одяг - дійте, враховуючи власні інтереси. У кожної людини свій певний талант.
  • Будьте постійними. В основному в вдалому навчанні діє такий принцип - краще вчити потроху, але робити це частіше. Приділяйте навчанню щонайменше 30 хвилин щодня. Так ви досягнете більшого, ніж будете займатися лише 3 рази на тиждень.
  • Сконцентруйтеся. Щоб стати успішним учнем важливо вчасно зосереджуватися - це потрібний нюанс. Створіть ідеальні умови, наприклад, тишу, самотність. Відключіть телефон, повісьте на двері табличку, де написано, що вас не можна турбувати.
  • Вникайте в суть, корінь предмета. Так ви активуєте розум, пам'ять. У деяких випадках допомагає механічне заучування. Але не підміняйте їм розуміння загальної суті самого предмета.
  • Створюйте в голові зорові образи. Ті образи, які набагато яскравіші, швидше запам'ятовуються. Отже, за можливості наочно представляйте потрібну інформацію.
  • Переказуйте те, що вивчили. Розкажіть вивчений предмет мамі або татові. Коли людина сама пояснює, вона краще розуміє.
  • Користуйтеся знаннями на практиці. Немає ніякого толку, якщо ви не будете використовувати свої знання в житті. Якщо ви зрозумієте, що досліджуваний предмет буде корисним у майбутньому, ви почнете його краще засвоювати.
  • Не лінуйтеся вчитися. Якщо вам лінь здолати той чи інший предмет, згадайте що сказав Боуві: "Не всі уми гинуть від зносу. Багато "іржавіють", бо ними не користуються ".
  • Не кидайте навчання. Під час навчання ви можете подумати, що у вас нічого не виходить. Навчання дається повільно, а результат поганий. Але це, можливо, тільки підступи вашої ліні. Кожен раз, коли ви відчуваєте, що здаєтеся, згадайте, заради чого ви це робите.Важливо не лінуватися

ТОП-6 якостей успішного учня

Існує кілька доказів, що саме риси характеру формують успішність. Перелічимо основні якості успішного учня:

  • Життєлюбство. Риса характеру любити і правильно оцінювати життя - це звучить непереконливо в світі позначок, проте любов і безпека здатні живити багато якостей, необхідних для хорошого навчання. Ця якість передбачає наступне - ви повинні бути відкритою людиною, яка готова до взаємодії. Радійте навчанню, спілкуванню з оточуючими, своїм досягненням і суспільству друзів. Це все має вашу впевненість і допитливість під час навчання.
  • Здатність адекватно мислити. Протягом багатьох років ця якість вважалася основою вдалого навчання. Завдяки йому ви мислите вільно, реалістично, є більш креативною людиною, не стикаєтеся з депресією і тривогою.
  • Самодисципліна. Вчені змогли довести, що ця якість характеру допомагає дитині контролювати власні імпульси, які покращують здоров 'я, внутрішню гармонію в майбутньому.
  • Чесність. Учні, які говорять: "Я зміг добре засвоїти якусь природничу науку", аналізують власні знання так: "Я все знаю про фотосинтез, але не впевнений, що зміг освоїти атом і його структуру". Чесність перед самим собою важлива, адже в питаннях знань вона допоможе вам виявити свої слабкі сторони і звернути на них увагу. Завдяки їй ви побудуєте чудові стосунки з викладачами, наставниками. Чесність приваблює впевненість.
  • Сміливість. Вивчення чогось нового - це зустріч з чимось невідомим. Успішні учні теж цього бояться, але здатні впоратися зі своїм страхом, зосередитися. Зіткнувшись з невдачею, повторіть спробу. Так ви будете сміливо йти шкільним життям.
  • Доброта! Учні, які добре вчаться, добрі до самого себе. Вони точно знають, що навчання буває іноді важким, і їм не завжди все зрозуміло. Однак такі учні намагаються дотримуватися "потрібних" думок, заохотити себе, просуватися далі. Завдяки доброті ви залучите до себе інших людей, підкріпіть свій досвід їх підтримкою, станете продуктивно працювати в компанії однокласників.Добра дитина - добрий учень

Пам'ятка, як стати успішним учнем

  • Будьте уважні. Як стати успішним учнем? Для початку вивчіть кожного викладача. Ви повинні зрозуміти, з ким домовитеся, з ким такої можливості не буде. Також познайомтеся ближче з однокласниками. Деякі однокласники здатні допомогти в навчанні, а інші будуть тільки відволікати. Особливу увагу приділіть класному керівнику. Саме від цього вчителя багато залежатиме.
  • Працюйте. Дуже шкода, але багато дітей розслабляються, починають лінуватися під час навчання. Ідеальний метод побороти лінь - не відкладати уроки на потім. Робіть домашнє завдання вчасно, за це ви будете отримувати заохочення від батьків і вчителів.
  • Будьте допитливі. Викладачі люблять, коли учні цікавляться їхнім предметом. Ставте більше запитань вчителям, просите додаткову літературу. За таку роботу ви будете отримувати плюси. Учитель відзначить вас, заохотить. Сидіть на уроках з цікавістю, дивіться на вчителя, кивайте йому, коли педагог щось розповідає, записуйте нотатки в зошиті.
  • Будьте спокійні. Для більшості дітей заняття - це стрес. Сильні навантаження, велика кількість уроків, багато домашнього завдання. Не реагуйте гостро на ті проблеми, які у вас виникають. Знайдіть таке заняття, яке вас буде відволікати, заспокоювати. Запишіться в якийсь гурток, знайдіть захоплене хобі, наприклад, ліплення з тіста, спорт і так далі.
  • Заведіть корисні знайомства. Без них ви не обійдетеся. Заведіть "свою" людину в школі. Коли виникнуть спірні ситуації, ця людина підкаже, як ви повинні вчинити, допоможе сам.
  • Бережіть час. Запам'ятовуйте свій день, зафіксуйте, що ви робили, вкажіть, скільки ви витратили часу на те чи інше завдання. Увечері перегляньте записи. Завдяки цій замітці ви навчитеся дорожити власним часом. Крім того, розробите правильний режим дня і видаліть зайві заняття, замінивши їх корисними.
  • Вкладайтеся в той час, який відведено для виконання домашнього завдання. Якщо ви вчитеся до восьмого класу, вам вистачить 2 години 30 хвилин. Якщо вчитеся в старших класах - 3 години 30 хвилин.
  • Робіть уроки починаючи з 16 год і закінчуючи о 19 год.
  • Перед тим, як робити домашнє завдання, провітріть кімнату, підготуйте письмовий стіл, приберіть все зайве, те, що може вас відволікати.
  • Відпочивайте між виконанням завдань 5-15 хвилин.
  • Швидко включайтеся в роботу. Так, наприклад, підійде зарядка, виконана вранці перед школою. Завдяки їй ви будете цілий день бадьорим, збережіть працездатність.
  • Стежте за своїм здоров 'ям, правильно харчуйтеся, висипайтеся, організуйте свій режим, прагніть до досягнення цілей.
Кiлькiсть переглядiв: 1421

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.